Právě probíhající realizace

10.11.2016

Parozábrana na terase v PrazeNa sociální síti Google+ se Vás snažíme pravidelně informovat o právě probíhajících zakázkách. Někdy se nám to ale díky množství práce a nedostatku času nedaří tak, jak bychom si představovali. Do budoucna se určitě polepšíme. V aktualitách na našich webových stránkách ale budete mít od dnešního dne vždy minimálně seznam právě probíhajících akcí s drobným popisem prací a fotek. 

Začneme tedy střešní terasou bytového domu v Praze na Smíchově, kde jsme odstranili původní souvrství až na stropní konstrukci a v současné době je kompletně zhotovena parotěsná zábrana. Práce jsou komplikované díky neustálým nově objevovaným poruchám, které je třeba řešit - jedná se zejména o zednické opravy a v současné době také o kompletní renovaci omítky na vnitřní straně atikové zídky. Terasa bude následně zateplena kombinací EPS 200 a PIR desek a hydroizolaci bude tvořit fólie na bázi měkčeného PVC. Finální pochozí vrstva bude z keramické dlažby na podložkách, která bude ve žlabu doplněna o pozinkované rošty. 

Další terasu provádíme v Mostě a koncem příštího týdne už bychom měli být s pracemi hotoví. Zde je speciální skladba. Investor požadoval jako pochozí vrstvu umělý trávník a pod ním fólii. Terasa byla kompletně zdemontována, byla provedena parotěsná zábrana a spádování z desek EPS. Na ně byla položena roznášecí vrstva z desek Cetris ve dvou vrstvách a hydroizolační fólie. Trávník se bude pokládat v příštím týdnu. Jsme velice zvědaví na konečný výsledek.

V Ústí nad Labem na Střekově provádíme zateplení střešního pláště bytového domu s mechanicky kotvenou hydroizolační fólií. Na této akci byla málo únosná vrstva spádového betonu, tudíž musíme kotvit až do únosného betonu pod spádovou vrstvou. Bude to také zajímavá zakázka vzhledem k výše uvedené skutečnosti - práce musí být prováděny ve dvou krocích - předvrtání otvoru ve spádové vrstvě, osazení teleskopické podložky a následné vrtání do únosného betonu. 

Do konce roku pak musíme zvládnout první etapu sanace střechy bytového domu v Praze na Žižkově, o které si již můžete první informaci přečíst zde

Mezitím pro vás ještě realizujeme drobné zakázky a provádíme kontroly a údržby různých typů střech a teras. V případě zájmu o některou z těchto služeb nás neváhejte kontaktovat. 

»zpět do archivu novinek

Co se děje na sociálních sítích?