Informace o firmě

Společnost HIPOS s.r.o. byla založena roku 1994 a v dnešní době se řadí mezi nejvýznamnější společnosti ve svém oboru. Postupným rozvojem a získanými zkušenostmi dozrála do silné a stabilní řemeslné firmy s širokým polem působnosti.

Za dobu svého působení firma pro zákazníky vyhotovila nové izolace na více než 1 500 objektech a vyrobila a osadila klempířské prvky z téměř 28 000 m2 plechu. Dále firma namontovala více než 13 120 m2 plechových kazet, lamel a trapézových plechů na fasády různých objektů.

Od roku 1999 je HIPOS s.r.o. držitelem mezinárodně platného certifikátu řízení kvality podle normy ISO 9001. HIPOS s.r.o. pravidelně absolvuje různorodá školení tykající se zejména pokládky hydroizolací a prací s nimi, dále klempířská školení a různé vzdělávací akce, jejichž součástí je například aktivní účast na mezinárodní konferenci Strechy Bratislava či návštěvy mezinárodních stavebních veletrhů v Německu. Firma HIPOS s.r.o. se tak může pyšnit tím, že získala celou řadu certifikátů.

Působíme v mnoha krajích České republiky. Obracet se můžete na naše obchodní zástupce v Praze, Středočeském kraji, Plzni a v Mostě.

Co se děje na sociálních sítích?