Informace o firmě

Společnost HIPOS s.r.o. byla založena roku 1994 a v dnešní době se řadí mezi nejvýznamnější společnosti ve svém oboru. Postupným rozvojem a získanými zkušenostmi dozrála do silné a stabilní řemeslné firmy s širokým polem působnosti.

Za dobu svého působení firma pro zákazníky vyhotovila nové izolace na více než 1 500 objektech a vyrobila a osadila klempířské prvky z téměř 28 000 m2 plechu. Dále firma namontovala více než 13 120 m2 plechových kazet, lamel a trapézových plechů na fasády různých objektů.

HIPOS s.r.o. pravidelně absolvuje různorodá školení tykající se zejména pokládky hydroizolací a prací s nimi, dále klempířská školení a různé vzdělávací akce, jejichž součástí je například aktivní účast na mezinárodní konferenci Strechy Bratislava či návštěvy mezinárodních stavebních veletrhů v Německu. Firma HIPOS s.r.o. se tak může pyšnit tím, že získala celou řadu certifikátů.

Působíme v mnoha krajích České republiky. Obracet se můžete na naše obchodní zástupce v Praze, Středočeském kraji, Plzni a v Mostě.

Co se děje na sociálních sítích?