Jak ušetřit peníze v takto složité době?

Trh se stavebním materiálem je poslední dobou velmi nestabilní. Ceny materiálu neustále rostou, ale ploché střechy je potřeba opravit, aby do nich např. nezatékalo a byly připravené na letní bouřky spojené se silným deštěm a větrem. Přišli jsme s řešením, jak v této nelehké době ušetřit. Čtěte dál!

Na podzim roku 2021 jsme s klientem OC Černý Most Praha řešili neustálé zatékání do objektu. Stavební materiál byl drahý a rekonstrukce střechy vzhledem k ekonomičnosti nedávala v tomto případě smysl. Proto jsme se zamysleli, jak klientovi můžeme pomoci.

Navrhli jsme ekonomičtější, logické a funkční řešení. Jaké? Lokální opravy střechy, které však nelze bez odborné kontroly nalézt.

Provedli jsme detailní kontrolu ploché střechy, aby byla střecha opět ve funkčním a perfektním stavu. Jak jsme postupovali? Střechy OC Černý Most byly rozděleny do několika sekcí, přičemž každá byla odborně zkontrolována naším specializovaným technikem na vyhledávání defektů plochých střech.

Defekty, které jsme na střeše našli, jsme lokálně opravili. Abychom si byli jisti, že se nalezlo vše, po opravě se provedla tzv. elektroimpulzní zkouška pro lokalizaci netěsností a celé sekce střechy proměřila. Nalezené drobné odchylky se dodatečně opravily.

Střecha tedy byla opravena za minimální finanční náklady při využití lokálních oprav, které nejsou tolik nákladné, ale přitom vysoce funkční.

Pokud v této nelehké době vysokých cen materiálů hledáte levnější a efektivní řešení, lokální opravy plochých střech jsou jasnou volbou! Tento typ oprav je vhodný nejen pro velké komplexy jako bylo OC Černý Most, ale také haly, výrobní závody, ale také pro bytové domy nebo rodinné domky. Prohlédněte si fotogalerii, jak jsme opravy na tak ohromné střeše zvládli. Chcete také ušetřit? Neváhejte nás kontaktovat

 

 

 

Nezávazná poptávka

Vyplňte a odešlete formulář nebo nám zavolejte  +420 737 225 130

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Potřebovat budeme

Proč s námi?

Nezávazná poptávka

Vyplňte a odešlete formulář nebo nám zavolejte  +420 737 225 130

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Potřebovat budeme

Čím dřív se kontrola střechy provede, tím rychleji a levněji odstraníte závady.
Garantujeme vám, že po sezóně do střechy nepoteče zas.

Jak bude kontrola probíhat?

  1. pošleme zkušeného technika, který střechu a střešní pláště projde a zkontroluje
  2. vypracujeme odborný posudek a technickou dokumentaci (příklad zde)
  3. připravíme fotodokumentaci stavu střechy a správu, která  slouží jako doklad o kontrole i pro pojišťovnu a splňuje normě ČSN 73 1901:2011
  4. na základě podkladů navrhneme řešení, jak postupovat v případě nalezených závad
  5. připravíme kalkulaci případné opravy nebo rekonstrukce střechy
  6. domluvíme termíny a dáme střechu do pořádku
  7. pokud si budete přát, prodloužíme životnost vaší střechy. Připravíme servisní smlouvu, kde se už o nic nestaráte.