Pochozí chodníčky střech

Na střechách se čím dál více zvyšuje pohyb osob, které provádí kontroly a údržby různých zařízení, antén, VZT jednotek, potrubí a rozvodů. Střecha může také sloužit jako úniková cesta nebo jsou na ní namontovány konstrukce pro uchycení ramp na čištění oken. Z těchto důvodů by na střechách měly být instalovány pochozí chodníčky, které ochrání hydroizolaci před mechanickým poškozením a zároveň zajišťují bezpečný pohyb po střechách za jakéhokoli počasí.

Nabízíme vám unikátní anglický produkt firmy Plastex, která má více jak 50 let zkušeností v oblasti zpracování plastů. Jedná se o otevřený rošt z PVC nebo TPO s protiskluznou úpravou se zvýšenou mřížkou pro překonání kaluží.

Výhodou je velmi rychlá montáž – není třeba žádného lepení, natavování či kotvení. Rohož se dodává v rolích, které se na střeše jen rozbalí a položí na určené místo. Výhodou je vysoká flexibilita a variabilita. V případě změny trasy stačí rohož sbalit a položit jinde. Použití je možné i u bazénů, v šatnách nebo sprchách sportovišť

  Produkt

  Výška (mm)

  Délka (m)

  Šířka (mm)

  Standardní barva

  Crossgrip PVC

  14

  10

  610

  910

  1220

  světle šedá, černá

  Crossgrip TPO

  12

  10

  75

  bílá 

Dále samozřejmě nabízíme klasické pochozí chodníky provedené z pochozích fólií či asfaltových pásů nebo různé pochozí / pojížděné úpravy střech jako jsou například chodníky z dlažby na podložkách nebo roštů. 

Máte zájem o tuto službu?

Kontaktní osoba

Ing. Michaela Benková
+420 721 202 036
michaela.kasalova@hipos.cz


Co se děje na sociálních sítích?