Kontroly a průzkumy střech i teras

/
/
Kontroly a průzkumy střech i teras

Provádíte pravidelnou kontrolu vaší ploché střechy a terasy?

Jestliže vaše odpověď zní ne, měli byste nejen ploché střeše, ale i terase věnovat více pozornosti. Díky naší dlouholeté práci v oboru plochých střech a teras víme, že až 80 % závad je způsobeno právě podceněním pravidelných kontrol a udržovacích procesů. 

Patříte k lidem, kteří po realizaci střechy nechají čas plynout a její kontrolu už neřeší? Tak vězte, že investice do pravidelných kontrol se silně vyplácí. Pokud by totiž vznikla škoda, která by střechu poškodila a vy jste se pravidelné revizi doposud vyhýbali, může se stát, že  pojišťovna vám pojistku ani reklamaci neuzná.

PRO VYŠŠÍ ŽIVOTNOST

Pravidelná revize znamená méně nákladů i starostí!

Vyhněte se zbytečným nákladům na opravy závad ploché střechy.

Vyplacení pojistného plnění půjde hladce díky pravidelné revizi.

Dosáhněte vyšší šance na reklamace vad nové střechy v záruční době.

Vyhněte se škodám na majetku a minimalizujte ohrožení zdraví ostatních.

Předejděte zbytečným problémům

Abyste se vyhnuli problémům se střechou, doporučujeme kontrolu plochých střech a teras provádět alespoň jednou nebo dvakrát ročně. 

Kdy přesně si naplánovat kontrolu střechy a terasy? Proč?

Doporučujeme tento úkon naplánovat na konec zimy a poté na konci léta. Protože zima může střechu poškodit mrazem a sněhem, léto naopak vysokými teplotami a bouřkami.

Proč pravidelná kontrola střechy a terasy?

Díky pravidelným kontrolám střechy, alespoň dvakrát ročně, předejdete závadám velkých rozměrů a také se vyhnete vysokým nákladům spojených s opravami střechy. 

Pravidelnou kontrolou střechy a terasy zároveň splníte vaši povinnost dle platných českých norem, včetně požadavku pro majitele objektů dle ČSN 73 1901-1:2020

5 věcí, které o nás potřebujete vědět

 1. S realizací plochých střech a střešních teras máme zkušenosti již 28 let. Rádi vás provedeme od návrhu, přes realizaci až po údržbu a servis. 
 2. Používáme jen prověřené kvalitní materiály a naše realizace splňují požadavky norem a montážních předpisů.
 3. Tvoříme vlastní stabilní tým zkušených odborníků. Disponujeme specialistou na lokalizaci problémů a kontrolu kvality.
 4. Jsme členem Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR
  – pyšníme se mistry Cechu v oboru izolací.
 5. Neustále se vzděláváme a posouváme. Vracíme řemeslu dobré jméno – 99 % spokojených zákazníků mluví za nás.

Nechte to na nás


Abyste předešli zbytečným problémům a pozdějším vysokým nákladům se střechou, rádi vám pravidelně přijedeme střechu zkontrolovat. Stačí nás zkontaktovat a domluvíme se na společném termínu. 

Vybereme pro vás vhodný typ kontroly – vizuální, detailní nebo metodickou. Za metodickou považujeme elektroimpulsní zkoušku, dýmovou zkoušku či jiskrovou zkoušku. 

PROČ SPOLUPRACOVAT PRÁVĚ S NÁMI?

ROKŮ NA TRHU

0

SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

0 %

REALIZOVANÝCH PROJEKTŮ

0 +
Reference

Co o nás říkají naši zákazníci

Dobrý den, realizaci zakázky hodnotím velmi pozitivně. Rychlá a bezproblémová komunikace. Na čem jsme se domluvili, to platilo, ať už ze strany administrativy, tak ze strany techniků, kteří realizovali samotnou práci. Děkujeme.
Rekonstrukce střechy BD Litvínov, Valdštejnská 2106-7

Jan Křivánek Člen představenstva

Musím zmínit velikou spokojenost s pokrývači, byli velmi příjemní, dobře se s nimi komunikovalo a jejich přístup k práci a provedení samotné opravy asfaltové střechy hodnotím z mého pohledu jako perfektní. Jsou velmi pracovití, moc je chválím. Děkuji za ochotu a vyřízení opravy.
Oprava utržené asfaltové střechy větrem

Marcela Nachtmannová

Spolupráci s firmou HIPOS hodnotím kladně. Prováděli pro nás rekonstrukci velmi členité střechy objektu na letišti, navíc extrémně zatížené větrem. Komunikace s firmou od podání nabídky až po realizaci byla bezproblémová. Práce byly provedeny kvalitně, na vysoké technické úrovni a bez negativního dopadu na provoz budovy. Firmu HIPOS mohu doporučit všem majitelům objektů, kteří plánují rekonstrukci střechy.
Rekonstrukce střešního pláště - ABC Letiště PRAHA

Ing. Andrea Kapetanová AIRPORT BUSINESS CENTER, Praha

Chtěla bych poděkovat vašim a pracovníkům, kteří odvedli velmi dobrou práci, i přesto, že pracovali ve velkých vedrech. Ještě jednou děkujeme a pokud budeme potřebovat, obrátíme se opět na vás..
Plochá střecha Milešov u Velemína

Alice a Jiří Ocztošovi Majitelé

Oceňuji rychlé a vstřícné jednání, jasnou a transparentní smlouvu o dílo, dodávku prací dle domluvy zkušenými pracovníky, kteří dílo dodali dle externě zpracované projektové dokumentace nejen včas, ale hlavně kvalitně, což se předtím opakovaně nedařilo jiné firmě. Několik vydaných dešťů již terasu bytového domu prověřilo. Pokud budeme jako SVJ plánovat v budoucnu podobnou opravu, půjdeme už bez tenderu rovnou za HIPOSem..
Izolace terasy - Kotíkovská, Plzeň

JiriV Předseda SVJ Kotíkovská 79 v Plzni

Chtěl bych vyjádřit maximální spokojenost s vaší společností, počínaje nabídkou přes perfektní komunikaci a výborné finální provedení izolace balkónu rodinného domu. Budu Vás všude doporučovat.
Izolace balkonů RD - Kamenický Šenov

Martin Johanes Majitel domu

Rekonstrukce teras bytového domu byla dokončena sice 4 měsíce po termínu, avšak komunikaci s firmou HIPOS a snahu řešit i nepředvídané problémy hodnotím na vysoké úrovni. Na prodloužení termínu se podílela spousta objektivních důvodů jako byla jiná tloušťka odstraňovaných vrstev, nutnost fixace zábradlí, nové oplechování atik, nepříznivé počasí.
Rekonstrukce teras Praha, Štefánikova 28-30

Čestmír Brousil Předseda SV Štefánikova 28

S opravou teras našeho bytového domu jsme velmi spokojeni. Služeb firmy Hipos s.r.o. určitě využijeme i v budoucnu.
Oprava teras, SVJ Rižská 1491

Společenství vlastníků domu Rižská 1491

Po fatálním poškození naší střechy kroupami v roce 2016 jsme oslovili Hipos, který zrovna realizoval sousední střechu zajímavým způsobem tzv. vakuově kotvenou střechou. Tato technologie byla úspěšně použita i u nás. Děkujeme za kvalitně odvedenou práci.
Vakuově kotvená střecha, Lublinská 574

Karel Seidl Předseda představenstva BD

Doporučení na tuto firmu jsme dostali od sousedních společenství. Veškeré práce proběhli v předstihu od smluvně stanovených podmínek bez jakýchkoli problémů. Jsme spokojeni.
Izolace ploché střechy bytového domu - Praha, Sartoriova 60

JUDr. Emil Janča Předseda představenstva Bytového družstva Brevsart

Dílo bylo provedeno řádně, odborně a ve vysoké kvalitě v dohodnutých termínech. Na pracovišti i v okolí domu byl dodržován pořádek. Komunikace s vedením firmy byla úspěšná a na vysoké profesní úrovni. BD může doporučit firmu všem dalším případným zájemcům o práce na střechách.
Rekonstrukce ploché střechy - Zdeňka Fibicha, Most

Marie Straková Předsedkyně BD

Doporučení na firmu Hipos s.r.o. jsme dostali od sousedního domu kde bylo zateplení střechy realizováno v roce 2012. Kvalita odvedené práce nás velmi zaujala, a proto jsme při výběru izolatérské firmy neváhali oslovit i tuto společnost. Veškeré práce proběhly v daných termínech, s maximální pečlivostí a bezproblémovým jednáním zhotovitele. Firmu Hipos s.r.o. mohu jen doporučit.
Zateplení ploché střechy BD Střížkovská 550

Jiří Klemeš Předseda družstva

Byli jsme spokojeni s kvalitou odvedené práce a přístupem firmy Hipos s.r.o. při realizaci zateplení střešního pláště našeho domu.
Zateplené ploché střechy, SVJ Pod Skalkou 3 Praha

SVJ Pod Skalkou 3 Praha

Rádi bychom poděkovali firmě Hipos s.r.o. za ochotu zrealizovat nám zateplení střešního pláště. Vše bylo provedeno dle předem dohodnutých parametrů a předáno ve smluvních termínech. V průběhu realizace se nevyskytovaly žádné problémy.
Zateplené ploché střechy, Revoluční 96 Plzeň

Jaroslav Vaněk Předseda výboru

Záměrem BD bylo rekonstruovat střechu tzv. vakuovým systémem kotvení Protan. Na doporučení sousedních BD a našeho technického dozoru jsme oslovili společnost Hipos s.r.o., která s tímto systémem má mnohaleté zkušenosti. Jednání s firmou probíhalo velmi rychle. I přes nepřízeň počasí v průběhu prací bylo dílo dokončeno dle úmluv a k naší velké spokojenosti.
Rekonstrukce střechy Lublinská 576/11 Praha

Výbor BD Lublinská 11 Praha

  Ceny

  Kolik to bude stát?

  Rádi vám připravíme konkrétní nabídku. Pro lepší představu přidáváme orientační ceník střešní revize:

  Kontrola ploché střechy rodinný dům

  cca 5-7 tis.

  / bez DPH

  Kontrola ploché střechy malý bytový dům

  cca 6-8 tis.

  / bez DPH

  Kontrola ploché střechy velký bytový dům

  cca 12-16 tis.

  / bez DPH

  V ceně máte kompletní fotodokumentaci a správu o stavu kontrolované střechy (v případě zájmu o vzorový příklad nás kontaktujte). 
  Cenu revize dokážeme případně odečíst od následné rekonstrukce prováděné naší firmou.

  Kontrola střechy se vám zdá drahá a zbytečná?
  Věřte, že oproti nákladům, které jsou spojené se řešením následné havárie, to nic není. 

  Pokud si budete přát, připravíme vám také servisní smlouvu, kde se už o nic nestaráte. My vám hlídáme termíny kontrol i možná nebezpečí. Objednejte si kontrolu střechy co nejdříve, máme plné ruce práce

  Nezávazná poptávka

  Vyplňte a odešlete formulář nebo nám zavolejte  +420 737 225 130

  Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
  Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.

  Potřebovat budeme

  Čím dřív se kontrola střechy provede, tím rychleji a levněji odstraníte závady.
  Garantujeme vám, že po sezóně do střechy nepoteče zas.

  Nezávazná poptávka

  Vyplňte a odešlete formulář nebo nám zavolejte  +420 737 225 130

  Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
  Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.

  Potřebovat budeme

  Proč s námi?

  Jak bude kontrola probíhat?

  1. pošleme zkušeného technika, který střechu a střešní pláště projde a zkontroluje
  2. vypracujeme odborný posudek a technickou dokumentaci (příklad zde)
  3. připravíme fotodokumentaci stavu střechy a správu, která  slouží jako doklad o kontrole i pro pojišťovnu a splňuje normě ČSN 73 1901:2011
  4. na základě podkladů navrhneme řešení, jak postupovat v případě nalezených závad
  5. připravíme kalkulaci případné opravy nebo rekonstrukce střechy
  6. domluvíme termíny a dáme střechu do pořádku
  7. pokud si budete přát, prodloužíme životnost vaší střechy. Připravíme servisní smlouvu, kde se už o nic nestaráte.